Premie za polecenia

Wyjeżdzasz z nami do Francji? Masz szansę na dodatkową premię 300 zł na rękę - wystarczy, że polecisz nam kandydata, który przepracuje u nas co najmniej miesiąc. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

Premia za polecenie

Zobacz jakie to proste

Każdy pracownik Agencji Zatrudnienia ATERIMA może skorzystać z naszego nowego systemu poleceń. W ten sposób nie tylko pomożesz koledze czy znajomej znaleźć dobrą pracę we Francji u sprawdzonego pracodawcy, ale też zyskasz dodatkowe wynagrodzenie.

KROK

1

Skontaktuj się z nami - telefonicznie (+48 12 341 17 00) lub e-mailowo (francja@aterima.pl)

KROK

2

Przekaż nam dane kandydata, którego polecasz do pracy we Francji - czyli imię i nazwisko, jego numer telefonu i oferty, jakimi jest zainteresowany

Oświadczam, że pozyskałem/am w sposób zgodny z prawem dane osobowe osoby polecanej, w tym w szczególności osoba ta wyraziła zgodę na przekazanie wspomnianych danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z .o.o. Sp.k. Osoba polecana została przeze mnie poinformowana o danych adresowych Grupa ATERIMA Sp. z.o.o. Sp.k., celu przekazania danych osobowych, prawie dostępu do nich, poprawiania, jak również możliwości wniesienia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

KROK

3

Uprzedź kolegę, że ATERIMA się z nim skontaktuje i trzymaj za niego kciuki

Jeśli polecona przez Ciebie osoba zostanie przez nas zrekrutowana i przepracuje u nas min. 30 dni, wypłacimy Ci premię 300 zł netto.

Pamiętaj, że program premii za polecenia jest skierowany tylko do osób zatrudnionych w ATERIMA. Regulamin programu dostępny TUTAJ.

Loading