Adrian

Mamy głowę na karku!

Zobacz, jak znajdujemy
i zatrudniamy pracowników

Nagrody
Zobacz jak działamy

Nasza praca w 5 krokach

Jak wpływamy na efektywność procesu zatrudniania

1

Spotykamy się, by porozmawiać o potrzebach i problemach z jakimi mierzysz się w obszarze zatrudnienia.

2

Razem szukamy osób o odpowiednich kwalifikacjach, gotowych podjąć pracę na proponowanych zasadach.

3

Oferujemy rozwiązania korzystne dla Ciebie i kandydatów, dostępne tylko przy współpracy z agencją zatrudnienia. Działamy w oparciu o przepisy ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, dając Ci pewność działań zgodnych z prawem i dobrymi praktykami.

4

Uwalniamy od obowiązków kadrowo-płacowych (umowy, teczki pracownicze czy badania) oraz odpowiedzialności prawnej przed urzędami (ZUS, US i PIP). Terminowo naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy urlopy i redukujemy koszty zasiłków chorobowych. Zamiast stosu dokumentów, dostarczamy Ci tylko jedną fakturę.

5

Podpowiadamy zmiany zwiększające efektywność. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, dzięki czemu szybko i co ważniejsze – skutecznie, reagujemy na związane z zatrudnieniem potrzeby Twojej firmy.

1

Spotykamy się, aby sprostać zadaniom i celom. Chcemy poznać Twoją firmę i to, czego oczekujesz. Tworzymy profil idealnego kandydata.

2

Szukamy, sprawdzamy, rozmawiamy. Bezpośredni kontakt to jeden z ważniejszych elementów, dzięki którym przekonujemy potencjalnych pracowników do zmiany miejsca pracy.

3

Analizujemy, weryfikujemy i oceniamy aplikacje pod kątem pożądanych kompetencji i profilu osobowości.

4

Przeprowadzamy spotkania rekrutacyjne, testy umiejętności, językowe i psychologiczne. Badamy motywację i zaangażowanie, a także przygotowujemy raporty o rekomendowanych kandydatach.

5

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces rekrutacji. Powtarzamy go, jeśli proponowane osoby nie sprostają Twoim oczekiwaniom.

Loading