Roman

Jak szukać pracy,
to z głową!

Roman podpis
Grunt to pracować z odpowiedzialnymi ludźmi

Grunt to pracować z odpowiedzialnymi ludźmi

Roman

Mam dobry fach w ręku – znam się na obsłudze urządzeń produkcyjnych. Z tyłu głowy mam jednak, że praca raz jest, a za chwilę może jej nie być. Odkąd przyszedłem do ATERIMA, nie muszę obawiać się niespodziewanych zmian. Ta firma jak mówi, tak robi. A ja w końcu czuję się pewnie.

Po prostu – dobra praca

Po prostu – dobra praca

Legalne zatrudnienie

Wymagamy rzetelnej pracy – nie tylko od naszych kandydatów, ale także od siebie. Właśnie dlatego przyglądamy się dokładnie każdej ofercie przygotowywanej do publikacji i każdemu pracodawcy. Nawiązujemy współpracę tylko z tymi, którzy są rzetelni i cieszą się zaufaniem w swojej branży. W praktyce oznacza to, że nasi kandydaci mogą mieć pewność legalności zatrudnienia, uczciwych warunków pracy i działań zgodnych z prawem.

Uczciwa umowa

Nasze oferty pracy zawierają sprawdzone i obiektywne informacje. Wkładamy wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej oddać w nich charakter pracy i oczekiwania pracodawcy. Wyznajemy zasadę transparentności. Każdemu zatrudnionemu zapewniamy uczciwą umowę, zawierającą warunki i stawkę zgodne z zamieszczoną ofertą.

Oferty pracy dopasowane do kompetencji

Szukamy ofert pasujących do Twoich kwalifikacji. Sprawdzamy Twoje predyspozycje i deklarowane umiejętności. Informujemy Cię o oczekiwaniach pracodawcy, które wcześniej dokładnie badamy i weryfikujemy. Angażujemy się w cały proces, bo chcemy, aby zarówno pracownik jak i pracodawca, byli zadowoleni z jego owoców.

Co dwie głowy, to nie jedna

Co dwie głowy, to nie jedna…

…my to wiemy, dlatego w ATERIMA stawiamy na ludzi. W księgowości pracuje dokładna Asia, rekrutacją zajmuje się przebojowa Paulina, a o prawidłowe zatrudnianie dba Adrian. Zgłoś się do nas i pokaż nam swoje mocne strony. Znajdziemy dla Ciebie pracę!

Informace

75% naszych procesów rekrutacyjnych zakończyło się zatrudnieniem pracownika

2500 spotkań rekrutacyjnych przeprowadziliśmy w 2015 roku

300 ofert pracy opublikowaliśmy w 2015 roku

96% naszych Kontrahentów przedłużyło umowę z nami, tym samym zapewniając pracę naszym kandydatom

Zatrudniamy dla pracodawców polskich i francuskich

Daj się znaleźć

Daj się poznać!

Zostaw nam swoje CV, a my poszukamy oferty w sam raz dla Ciebie

Loading