Marzena

Nie zaprzątaj sobie głowy.
Masz naszą!

Marzena podpis
Zobacz jak działamy

Zobacz jak działamy

5 kroków, które przybliżą Cię do celu
Poznaj proces dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań

1

Spotykamy się, by porozmawiać o potrzebach i problemach z jakimi mierzysz się w obszarze zatrudnienia.

2

Razem szukamy osób o odpowiednich kwalifikacjach, gotowych podjąć pracę na proponowanych zasadach.

3

Oferujemy rozwiązania korzystne dla Ciebie i kandydatów, dostępne tylko przy współpracy z agencją zatrudnienia. Działamy w oparciu o przepisy ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, dając Ci pewność działań zgodnych z prawem i dobrymi praktykami.

4

Uwalniamy od obowiązków kadrowo-płacowych (umowy, teczki pracownicze czy badania) oraz odpowiedzialności prawnej przed urzędami (ZUS, US i PIP). Terminowo naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy urlopy i redukujemy koszty zasiłków chorobowych. Zamiast stosu dokumentów, dostarczamy Ci tylko jedną fakturę.

5

Podpowiadamy zmiany zwiększające efektywność. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, dzięki czemu szybko i co ważniejsze – skutecznie, reagujemy na związane z zatrudnieniem potrzeby Twojej firmy.

1

Spotykamy się, aby sprostać zadaniom i celom. Chcemy poznać Twoją firmę i to, czego oczekujesz. Tworzymy profil idealnego kandydata.

2

Szukamy, sprawdzamy, rozmawiamy. Bezpośredni kontakt to jeden z ważniejszych elementów, dzięki którym przekonujemy potencjalnych pracowników do zmiany miejsca pracy.

3

Analizujemy, weryfikujemy i oceniamy aplikacje pod kątem pożądanych kompetencji i profilu osobowości.

4

Przeprowadzamy spotkania rekrutacyjne, testy umiejętności, językowe i psychologiczne. Badamy motywację i zaangażowanie, a także przygotowujemy raporty o rekomendowanych kandydatach.

5

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces rekrutacji. Powtarzamy go, jeśli proponowane osoby nie sprostają Twoim oczekiwaniom.

Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

Marzena o pracy w ATERIMA

Marzena

Należysz do osób, które nienawidzą poniedziałków? Ja na przekór wszystkim nie, a to dlatego, że lubię swoją pracę. Pomaga mi w tym zgrany zespół, z którym na co dzień stawiam czoła nowym wyzwaniom. Jeśli chodzi więc o poniedziałki – nie mam nic przeciwko. Nawet bez porannej czarnej dam sobie z nimi radę!

Bądź na bieżąco

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz. Odpowiemy na pewno

Loading