Oferty pracy
Nowa oferta

Zbrojarz / Pracownik budowlany - bez doświadczenia

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Zbrojarz / Pracownik budowlany - bez doświadczenia.

Miejsce pracy:
Francja
Nr referencyjny:
ZBR/PB/BD
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Data publikacji:
1 stycznia 2012
Wymagania:
  • duża motywacja do nauki zawodu i zdobycia doświadczenia jako pracownik budowlany w firmie francuskiej
  • obowiązkowo komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy do stycznia 2012 na min. 6 m-cy
Obowiązki:
  • montaż zbrojeń
  • wykonywanie szalunków
  • roboty betoniarskie
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą francuskim oraz umowę gwarancyjną z ATERIMA
  • po okresie próbnym stałe zatrudnienie we Francji na czas nieokreślony
  • ok. 1550 euro brutto/m-c (39 h. tyg)
  • dodatkowe nadgodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie i częściowe wyżywienie
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
Dodatkowe informacje:
  • Oferta skierowana jest do osób do 35 roku życia zainteresowanych nauką i nabyciem doświadczenia na stanowisku pracownika budowlanego oraz gotowych do podjęcia stałego zatrudnienia we Francji w dużej, międzynarodowej firmie budowlanej o wiodącej pozycji na rynku europejskim.
  • Gwarancja zatrudnienia, sprawdzony pracodawca!
Kontakt:
  • francja@aterima.pl
  • tel. 12 297 66 32