Damian

Konkurencja?
Biją ją na głowę!

Damian podpis
Dzielimy się rozwiązaniami

Dzielimy się rozwiązaniami

Zobacz jak to wygląda w przypadku trzech branż

Klient z branży motoryzacyjnej

Częsta wymiana pracowników może wprowadzić firmę w niemałe problemy finansowe. Rosną koszty zatrudnienia każdej nowej osoby, trzeba także liczyć się z nieprzerwanie trwającą rekrutacją. Na szczęście, przy zastosowaniu kliku dopasowanych do specyfiki branży rozwiązań, wydatki kadrowe i płacowe da się ograniczyć. Wiemy, jak to zrobić. Sprawdź, które sposoby pozwoliły wygenerować oszczędności i znacznie zmniejszyły koszty związane z obsługą kadrową w firmie motoryzacyjnej

Zobacz jak to zrobiliśmy

Klient z branży sejsmicznej

Znalezienie kilkudziesięciu wąsko wyspecjalizowanych pracowników w jednej lokalizacji to dla przedsiębiorcy nie lada wyzwanie. Na szczęście w ATERIMA, gdy dostępne rozwiązania nie są zadowalające, wychodzimy poza schemat i wymyślamy nowe.

Biorąc pod uwagę szerszy kontekst, wdrożyliśmy punkty nowego planu, które pozwoliły zoptymalizować koszty kadrowo-płacowe i organizacyjne, skrócić czas realizacji zlecenia, a pracownikom zagwarantować możliwość dalszej współpracy z pracodawcą.

Zobacz jak to zrobiliśmy

Firma produkcyjna

Wpisanie zapytania do bazy danych, kliknięcie przycisku „enter”, pobranie listy gotowych do podjęcia pracy kandydatów – właśnie tak niektórzy wyobrażają sobie proces rekrutacji. Mija się to jednak z prawdą. Osoby jakich poszukujemy to często specjaliści, których w Polsce jest bardzo niewielu. Nie znajdziesz ich w zwykłych bazach danych, nie zareagują też na typowe ogłoszenia. To osoby, które samemu trzeba znaleźć i zachęcić do skorzystania z proponowanej oferty. Zobacz, jak odszukaliśmy i przekonaliśmy do przyjęcia pracy kandydata na dyrektora spółki ds. transportu wewnętrznego.

Zobacz jak to zrobiliśmy
Ponad 88 firm z 22 branż

Ponad 88 firm z 22 branż

Ty też możesz zwiększyć efektywność swojej firmy

79% średnich przedsiębiorstw ograniczyło swoje koszty pracy

75% naszych rekrutacji zakończyło się zatrudnieniem pracownika

Ponad 88 firm z 22 branż

Ty też możesz zwiększyć efektywność swojej firmy

81 stron rocznie na pracownika - średnio tyle dokumentów uzupełniamy za przedsiębiorcę

86% dużych przedsiębiorstw łatwiej i szybciej znalazło odpowiednich ludzi do pracy

Napisz do nas

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Loading